World Medicine Ophthalmics Türkiye, World Medicine şirketler topluluğuna bağlı olarak ülkemizde 2011 yılında faaliyete geçmiştir.

Şirketimiz modern oftalmik tıbbı şekillendiren geniş yelpazedeki tedaviler için yüksek kaliteli ürünler tedarik eden ve hızla büyüyen bir ilaç firmasıdır. Gururla belirtmekteyiz ki, kurmuş olduğumuz çağdaş Ar-Ge laboratuvarı, Doğu Avrupa’nın en iyi laboratuvarlarındandır. Birinci sınıf oftalmik üretici olarak karşılanmamış tıbbi ihtiyaçları olan hastaları tedavi etmemize olanak sağlayan oftalmik tedavilerin ilerlemesine ve erişilebilirliğine büyük katkı sağlamak amacı ve azmindeyiz. Kaliteyi ve kolay erişilebilirliği önceleyen temel iş felsefemiz, inovasyon ve iş mükemmelliği geleneğimiz hem günümüzde hem de gelecekte büyük önem taşımaya devam edecek.

"İyi gör, mutlu ol" – World Medicine Ophthalmics


Hakkımızda


Misyon & Vizyon

Misyonumuz, hastalarımız için fayda sağlayan ve paydaşlarımız ve toplumumuza değer katan yüksek kaliteli ilaçlarla, insanların görüşünü iyileştirmek ve yaşamlarını geliştirmek için yeni yollar keşfetmektir. Şirket vizyonumuzun ayrılmaz bir parçası olarak kaliteyi ve kolay erişilebilirliği önceleyen temel iş felsefemiz değişmeden kalırken, önümüzdeki güçlükleri ve fırsatları hizmet sunduğumuz insan topluluklarının lehine yönetmek için bazı şeyleri hep farklı yapıyor olacağız.

Etik

World Medicine Ophthalmics, faaliyetlerini sürdürürken insan sağlığını ve bilimi her şeyin üzerinde tutmayı, yasalara ve etik kurallara sonuna kadar bağlı kalmayı en temel sorumluluğu olarak görür. Ana güç kaynağımız hizmet sunduğumuz insan topluluklarının yaşamlarına karşı duyduğumuz yüksek sorumluluk ve gösterdiğimiz özendir. Bunlarla birlikte World Medicine Ophthalmics emeğe ve insanın sağlıklı yaşam hakkına kararlılıkla sahip çıkmaktadır ve çıkmaya devam edecektir

Değerler

Dürüstlük ve Bütünlük
Toplumun ve insanın yaşam kalitesini, insan sağlığına verilen önemin arttıracağına inanır, çalışmalarımızda yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz. Çalışanlarımız, hizmet sunduğumuz insan toplulukları, meslektaşlarımız, hizmet aldığımız yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz resmi kuruluşlar ile dürüstlüğe dayalı etik bir iş birliği sağlayarak ilişkide olduğumuz herkese güven duygusu çağrıştırırız.
Kalite Anlayışı ve Ahlakı
Bir ürün ya da hizmetin, belirlenen veya olabilecek ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetine dayanan özellikleri olan “kalite anlayışı” ve “kalite ahlakı”, her zaman en iyiyi yapma hedefimiz doğrultusunda temel şirket prensibimizdir.
Sürdürülebilir Büyüme
Hizmet verdiğimiz sağlık sektörüne, sürekli olarak değişen ve gelişen dünya standartlarındaki yeni ürün ve teknolojileri sunmak, yeni projeler oluşturmak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek bizim için önemlidir. Aynı zamanda faaliyetlerimizle orantılı olarak personel yapımızın nitel ve nicel büyümesini sağlamakta ve buna uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.
İnsana Saygı
İnsan kaynaklarının bir şirket için en önemli değer olduğuna inanırız. Farklı kültürel ortamlardan gelen personelimiz bir araya gelerek şirket resmimizi oluşturur. İletişimimiz açık, sık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinler, fikirlere yapıcı yaklaşır, değerlendirir ve mutlaka cevaplandırırız.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı faaliyet göstermek şirket stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Müşterilerimizle uzun dönemli güvene dayanan ilişkiler oluştururuz. Değerlerimizi gerçekleştirmemizin ve hedeflerimize ulaşmamızın müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini rakiplerimizden daha iyi karşılamamızla mümkün olduğuna inanırız.
Yenilikçilik
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarımızın sürekliliğini sağlamak ve fark yaratmak adına yenilikçilik bizim için değerlidir. Yeni fikirlere ve yaratıcılığa yapıcı yaklaşır, teşvik eder ve ödüllendiririz. Müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek yenilikçiliğimizi onların beklentilerini oluşturmak ve aşmak amacıyla kullanırız.
Takım Çalışması
Başarılı bir şirket olmak, hepimizin ortak hedefidir. Bu ortak hedefimiz doğrultusunda hepimizin bir arada bir takım olduğu bilincini taşırız. Takım çalışmaları sayesinde karar verme sürecimizin kalite ve hız kazanacağına, tecrübe ve iyi uygulamaların yaygınlaşacağına, başarma hissinin hakim olacağına ve devamlı öğrenen kurum ve kişiler haline gelerek daima bir adım önde olacağımıza inanırız.
Sonuç Odaklılık
Yaptığımız her iş ve gerçekleştirdiğimiz her projede sonuca yönelik çaba gösterir, ölçülebilir ve somut sonuçlara değer veririz.
6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na uygun ileti gizliliği açıklamamızı görmek için tıklayınız.
X
Gizlilik Politikamız
6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na uygun ileti gizliliği açıklamamızı görmek için tıklayınız.
X
Gizlilik Politikamız